Heřman

Jak nastavit v mobilu aby se mě vyfocené fotky ukládali na SD kartu.

Mobil Sony Xperia Miro ST23i s OS Android verze 4.0.4.

Odpovědi
NikkiHeat

to musí být buď přímo ve foťáku nebo v nastavení. V mém HTC to je: foťák – nastavení – uložiště – pamět telefonu nebu SD karta. Obecně by to mělo být stejné samozřejmě za předpokladu, že je v tel. vložena SD karta a telefon ji identifikoval.

magorvkleci

Aplikace File Manager:

V jejím nastavení (čtyři tečky vpravo nahoře) dej Settings – Custom Home Location – a do položky Storage napiš za lomítko extSdCard.

Dokonce to pak jde přímo v aplikaci Fotoaparát měnit, v nastavení se objeví MMC nebo Phone.

mojitek

na Sony Xperia Tipo se to dělá takto : při zapnutým foťáku klepnout na čudlík vpravo dole(možnosti),tam je ikona „uložiště dat“-klepnout na to a zobrazí se možnosti : „interní uložiště“ a taky „karta SD“ . Klepneš na „karta SD“ A JE TO.