Vandal

Jak nastavit foto u kontaktu v mobilu?

Možná to zní stupidně ale nevím jak nastavit fotku ke kontaktu tak aby se mi zobrazila při hovoru. Mám Huawei už druhý a ani u jednoho se mi to nepovedlo. Kontakt dám uložit do telefonu přidám k němu foto ale je pouze v adresáři při hovoru mi stále zůstává ikonka postavy. Neví někdo jak dosáhnu svého cíle?

Odpovědi
Arne1

Ťukneš na kontakt a nahoře vpravo máš tři ikonky – hvězdičku tužku a tři tečky. Klepneš na tužku a máš tam Upravit kontakt. U siluety postavičky je ikonka foťáku. Když ji použiješ, dá na výběr: Vyfotit / Vybrat fotku. Vybereš co se ti hodí.

Kromě toho – jsou tu minimálně tři starší otázky na toto téma.

Zdroj: zdroj: můj telefoun s original Androidem 6

Rakira

Kup si jiný telefon respektive jinou značku u Huawei to nejde, mam Huawei P9 Lite a taky mi to nejde, ale netrápí mě to :D