Denisa32

Jak provést tovární nastavení?

Jak provést tov.nastavení? Resp. Kde to najdu? V nastaveni už sem hledala..bojím se že mám v mobilu vir tak si raději dam mobil do tovarního nastavení a kontakty a fotky si přenesu do počítače..je ještě něco důležitého co bych před T nastavením mela udělat kromě zálohování fotek a kontaktů? ;) předem děkuji. Chci mít mobil jako nový :D
A jak to funguje po tov.nastavení? :) zkoušel to z vás někdo?

Odpovědi
chachar1922

Jen proto, že jsi tam našla nějaké inkognito soubory nemusíš hned mobil dávat do továrka. Každopádně já to mám nastavení → zálohování a obnovení dat → pak je tam tovární nastavení.

Jo a já si zachraňuji jen fotky a kontakty, hudbu. Nic víc.