reika

Stáhnutí hovoru ze záznamníku v mobilu do pc

Zdravím všechny. Dá se stáhnout hovor ze záznamníku v mobilu do pc bez připojení k internetu? Mobil LGG2. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Filip84

Program .apk by měl umožňovat nastavit cestu (místo) pro uložení záznamu zvuku, a případně jeho formát.

Pak stačí připojit mobil k počítači pomocí USB – miniUSB kabelu, počítač by si měl sám stáhnout a nainstalovat potřebné ovladače (pokud ne, je potřeba je vyhledat na stránkách podpory výrobce, stáhnout a nainstalovat), a po připojení mobilu k počítači by se měl v zástupci „Tento počítač“ zobrazit další disk v pořadí (nazvaný, v tomto případě, něco jako „LGG2“), a je-li v mobilu vložena paměťová karta, bude to opět další disk v pořadí (něco jako „SDCARD“, atp.).

Na to klikneš pravým tlačítkem myší, zvolíš otevřít a nejdeš si příslušnou složku. V ní klikneš pravým tlačítkem myši na ten záznam, který chceš stáhnout, a dáš „vyjmout“, nebo „kopírovat“, podle toho, zda chceš soubor přesunout do počítače, nebo pouze zkopírovat do počítače. Pak otevřeš dalšího zástupce „Tento počítač“, otevřeš si složku, do které chceš v počítači soubor zkopírovat / přesunout, na volném místě klikneš pravým tlačítkem myší a zvolíš „vložit“.

reika

Filip84 = Díky. Tak jsem to provedla, Složku s hovory jsem našla, ale byly v ní jen hovory do měsíce května. Z června ani jeden. Kde je najdu? Nebo kdy se ty červnové hovory ve složce objeví?