Už se vám stalo, že se ukáže na displeji mobilního telefonu jméno volajícího při vyzvánění, a přitom volá někdo jiný?

Už se vám stalo, že se ukáže na displeji mobilního telefonu jméno volajícího při vyzvánění a přitom volá někdo jiný? Zaměněná jména jsou v seznamu kontaktů. Telefon Samsung Core2

Odpovědi
CokoLada12

Možná si od něho někdo půjčil telefon… :D a volal z jeho čísla…

Ale teď vážně:
Sice se mi přímo toto nestalo ale něco podobného také… pravděpodobně se to stává jen u pár osob a je to zapříčiněné špatným nastavením, jednoduše tyto kontakty smaž, a také smaž historii volání a sms… poté kontakt zase ulož… pokud tato metoda nepomůže tak je na to metoda č. 2 a to je celkové přenastavení mobilu tedy vrácení do továrního nastavení… to jednoduše přes nastavení v mobilu :) to by mělo vyjít na 99% (!!!nezapomeň si kontakty zálohovat!!!) nebo nepravděpodobná metoda č. 3 je že v mobilu může být vir… takže si v google-play jednoduše stáhni antivirus který free (doporučuji avast) a ten Ti případnou hrozbu odstraní…

Podle mě bude fungovat metoda č. 2… pravděpodobně při instalaci aplikace kontakty při prvním zapnutí nastal nějaký problém…

Coko, byl bych rád kdyby si se potom ozval jak to dopadlo :)

gecco

Situaci, kterou popisuješ neznám – a teoreticky není možná – máš-li kontakty uloženy správně…
😉
Ale ten konkrétní telefon neznám.