Mike Michal

Který telefon je lepší?? Gigabyte GSmart Roma R2 nebo Lenovo A760??

ahoj chtěl bych poradit mezi těmito dvěma telefony Gigabyte GSmart Roma R2 a Lenovo A760 :?: :?: Gigabyte GSmart Roma R2: Mobilní telefon Dual SIM, 4" IPS 800×480, MediaTek MT6572 1.3GHz Dual-Core, ROM 4GB, RAM 1GB, fotoaparát 5Mpx + 0.3Mpx, FM rádio, WiFi, GPS, GSM, GPRS, HSPA+, Bluetooth 3.0, Micro USB, H.264, MP3, Li-Ion 1400mAh, Android 4.2 (Jelly Bean) Lenovo A760: Procesor: MTK MT6589 Cortex-A7, čtyřjádrový, 1.2 GHz OS: Android 4.1 (Jelly Bean) Displej: LCD IPS, kapacitní 4,5", 845 × 480 pixelů Operační paměť: 1 GB RAM Interní paměť: 4 GB Paměťové karty: microSDHC až 32 GB Fotoaparát: 5 MPx, videa v HD rozlišení Konektivita: Wifi, Bluetooth, GPS, microUSB 2.0, 3,5 mm Jack Baterie: 2000 mAh Rozměry: 135 × 65 × 9 mm Hmotnost: 135g Dual SIM: Ano Díky moc

Odpovědi
anonym

Oba telefony splňují alespoň ten požadavek aby na nich byl nejrozšířenější operační systém, v těchto dnech je to právě Android a je to jakási záruka že alespoň nebudete mít nouzi o dostatek kvalitních aplikací a zájem vývojářů případně i technickou podporu lidí kolem, kteří velmi pravděpodobně budou používat stejný OS …

Telefony jsou velmi podobné, na obou nebude problém provozovat pohodlně jakoukoliv aplikaci, výkon i RAM na to mají dostatečný.

Snad jen Lenovo A760 je přeci jen výkonější, má čtyřjádrový procesor MTK MT6589 ve srovnání s pouze dvoujádrovým procesorem telefonu Gigabyte. Má také lepší baterii, což je u těchto chytrých telefonů důležitý aspekt. Dal bych mu přednost před gigabytem.

paliska220Be

Já bych volil Lenovo A760 kámoš ho mněl a vůbec si nestěžoval :)

SanyDJ

Ahoj, mám GSmart Roma R2 jsem sním spokojen ale jen mě mrzí že klamou a Interní paměť má jen 1,4 GB a ne 4 GB jak všude udávají.