ivinek

Na co je dual sim?

Je k něčemu dobrá?

Nejlepší odpověď
huxa

ano, aby sis do mobilu mohl dát dvě simky

Další odpovědi
Bedy

Do dualsim mobilu můžete vložit zároveň dvě SIM karty vedle sebe.
Pozor! Řada dual sim mobilů (zvlášť těch levných s Androidem) neumí pracovat se dvouma simkama současně, ale jen s jednou. Proto je nutné se mezi SIM1 a SIM2 přepínat.

dudu

Zmíněný telefon mám řadu let a pracuje bez problémů. Původně jsem si ho pořídil proto, abych jednoznačně odlišil používání služební a soukomé SIM karty a nemusel nosit dva telefony. Nyní pro změnu potřebuji používat dva operátory.