jendahun

Má někdo zkušenosti s telefony z Číny?

Čína dnes věrně kopíruje mnoho značkových telefonů a spousta značkových je vyráběna v Číně.Zajímalo by mne,jestli je na tyto telefony spolehnutí a jestli se oplatí jejich koupě.Láká mne cena,možnost dual sim a taky vzhled.Některé jsou pěknější,než originály.Vydrží to aspoň dva roky?

Nejlepší odpověď
anonym

Z vlastní zkušenosti musím konstatovat že se docela určitě nevyplatí ztrácet nervy a čas s těmito napodobeninami.

Nejsou to přesné kopie ani zdaleka, pouze se tak snaží vypadat na první pohled jejich plastové kryty ;)

Vsechno co Je pod povrchem toho obalu Je u čínské napodobeniny ořezané až na kost …

Ty napodobeniny jsou nevýkonné, mají úplně jiný a hloupější software, jsou často velmi nestabilní a chybí jim podpora češtiny