Bronzový

Vyzkoušel už někdo z vás Apple Pay?

Apple Pay byl spuštěn dnešním dnem.

Keplere, bylo to spuštěno od včerejší půlnoci. Já se ptala až odpoledne. A jak jsem se dočetla jinde, opravdu to za jediný den zkusilo mnoho uživatelů.
Arne1, funguje to já výrobcích firmy Apple. Produkty s Androidem mají obdobnou verzi Google Pay.

Odpovědi:

Bronzový

Funguje to na Androidu?

Zlatý

Když to bylo spuštěno dneska, tak to asi nikdo ještě nestačil vyzkoušet. Nikdy bych tyhle pomůcky nevyužil, protože je nepotřebuju. Nemám chytrý telefon a ani jej nechci. Když každou chvíli čtu, jak jsou ty mobilní aplikace neustále napadány nějakými viry, skrývají bezpečnostní rizika typu šmírování jako Huawei, musel bych být blázen, abych si to pořídil. Platím pěkně postaru kartou nebo přes internetové bankovnictví. To je bezpečnější. Občas dokonce zaplatím i hotově! :-))

Pokročilý

Bohužel mám banku, která Apple Pay nepodporuje, ale mám i službu Twisto a ta ano, takže to lze pěkně používat i takhle. Pokud to máme podobně, tak Twisto doporučuju https://www.twisto.cz/…

Diskuze k otázce

Zlatý

Mc Merkurion

... to se u jabka brzo probudili ...

Bronzový

wendyX

https://cs.wikipedia.org/…

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka od společnosti Apple Inc., která umožňuje uživatelům provádět platby pomocí iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac. Apple Pay pracuje s většinou stávajících bezkontaktních terminálů.

Je zde také přehledná tabulka "Kompatibilita Apple Pay s jednotlivými zařízeními"
(tudíž se zařízeními Android se 'nekamarádí!')

Osobně jsem nevyzkoušel- nemám zařízení od Apple :-(

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 972
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 463
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 377
Zlatý led 317
Zlatý beer 297
Zlatý Drap 292
Zlatý Michal Kole 292

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.