Malvína

Vyzkoušel už někdo z vás Apple Pay?

Apple Pay byl spuštěn dnešním dnem.

Keplere, bylo to spuštěno od včerejší půlnoci. Já se ptala až odpoledne. A jak jsem se dočetla jinde, opravdu to za jediný den zkusilo mnoho uživatelů.
Arne1, funguje to já výrobcích firmy Apple. Produkty s Androidem mají obdobnou verzi Google Pay.

Nejlepší odpověď
Arne1

Funguje to na Androidu?

Další odpovědi
Kepler

Když to bylo spuštěno dneska, tak to asi nikdo ještě nestačil vyzkoušet. Nikdy bych tyhle pomůcky nevyužil, protože je nepotřebuju. Nemám chytrý telefon a ani jej nechci. Když každou chvíli čtu, jak jsou ty mobilní aplikace neustále napadány nějakými viry, skrývají bezpečnostní rizika typu šmírování jako Huawei, musel bych být blázen, abych si to pořídil. Platím pěkně postaru kartou nebo přes internetové bankovnictví. To je bezpečnější. Občas dokonce zaplatím i hotově! 🙂

Dlostev

Bohužel mám banku, která Apple Pay nepodporuje, ale mám i službu Twisto a ta ano, takže to lze pěkně používat i takhle. Pokud to máme podobně, tak Twisto doporučuju https://www.twis­to.cz/registra­ce/?promo=LATAL­DAN

Michálek1245

Používám to docela často. Hlavně placení hodinkami je fakt super pohodlné. Nemusíte nosit kartu a nepotřebujete ani telefon. Prostě jen vystrčíte hodinky a hotovo. Jen to teda chce mít dobré sklíčko. Já jsem přemýšlel strašně dlouho, proč mi to přestalo fungovat. A zjistil jsem, že mi ty hodinky vlastně spadly a nějak se poškodily. Tak mě teď čeká u https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/ výměna displeje Apple Watch, protože je tam potřeba výměna nějakého čipu nebo co. 😉

Mc Merkurion

… to se u jabka brzo probudili …

wendyX

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Apple_Pay

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka od společnosti Apple Inc., která umožňuje uživatelům provádět platby pomocí iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac. Apple Pay pracuje s většinou stávajících bezkontaktních terminálů.

Je zde také přehledná tabulka „Kompatibilita Apple Pay s jednotlivými zařízeními“
(tudíž se zařízeními Android se ‚nekamarádí!‘)

Osobně jsem nevyzkoušel- nemám zařízení od Apple ☹