cip

Dual sim v mobilu

Je možné do mobilního telefonu dodatečně dohrát software na dvě sim karty-tak aby byli obě na příjmu?

Nejlepší odpověď
MacChill

Je třeba mít mobil do kterho lze dostat 2 sim karty

Další odpovědi
dudu

Již několik roků používám dvousimkový mobil. Telefon mám osazen kartami Vodafone a T-mobil, vše funguje k plné spokojenosti.

Valky

SW upgrade nic nevyřeší, když prostě tu druhou SIM nemáte ham HW umístit.. Musíte si koupit už telefon, který tuto funkci podporuje… Btw… novější mobili už s tímto skoro nevyrábí, pár modelů už má jedině Samsung… (Tchýně teď taky sháněla telefon s DUAL SIM…)