Thor841

Dual SIM telefon – Doporučte

Ahoj všem kamarádi, doporučte mi telefon Dual SIM, hlavní prioritou je, aby SIM byli v pohotovosti obě dvě! Radost by udělala wi-fi a OS Android. Není však podmínkou. Díky za Tipy 🙂

Odpovědi
franku

Samsung má dobré dualy,ale odpovídá tomu i cena.

dudu

Zaujal mě tento přístroj:
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/mobil/290564-levny-chytry-telefon-za-4000-korun-nabidne-obri-displej.html

Bedy

No s tím Samsungem opatrně – řada takových dual SIMů většinou nabídne jen jednu SIM kartu v pohotovosti. To samé řada ostatních levnějších „Androidů“.

Mohu Vám doporučit tedy Alcatel OT-997D – výhodou je dvoujádrový procesor a obecně dobrý výkon, když tam chcete Android, který je přecejen trošku náročnější na hardware. A samozřejmě podporuje obě SIM karty najednou.
Myslím si, že je to jeden z nejvybavenějších a nejvýkonnějších DualSIMů. Wi-fi má samozřejmě taky.
Výhodou je i výborná výdrž baterky.

Jinak ty levnější DualSIMy s Androidem většinou mají buď mizerný výkon, takže se mobil bude časem sekat a nebude to ono nebo nenabízí možnost mít obě SIMkarty najednou aktivní – nabízí pouze přepínání mezi nimi.