FikeCZ

Problem s přidavanim kontaktu na SmartPhonu

Zdravím mám smartphone Sony Xperia J .. První problem byl že mi smazal všechny kontakty ze simkarty :P …druhej problem ale ted je ..že když si chci přidat novy kontakt tak napíše že byl v pořadku uložen: ale přitom adresář je prazdny..Mohu restartovat telefon mužu to opakovat dokola ale nic …nevíte co dělat ? :P

Odpovědi
Bedy

Koukal jste se do nastavení adresáře jakou paměť používá? Je možné, že máte nastaveno, aby ukazoval kontakty na SIMce, ale kontakt ukládáte do paměti telefonu nebo naopak máte nastaveno, aby se ukazovaly kontakty v paměti telefonu, ale ukládáte je na SIM.

Jinak bych projel telefon antivirovým programem (například AVG Antivirus Free), je možné, že už existují viry, které se speicalizují na mazání kontaktů. Virů pro operančí systém Android, který je v telefonu nainstalovaný, je dost.

AVG stáhnete z https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.antivirus&re­ferrer=utm_sou­rce%3DAVG%26ut­m_medium%3DCTA%26ut­m_term%3Ddownlo­ad%26utm_campa­ign%3Dwebsite

Marast

Restartovat tovární nastavení, pokud možno.