Weroniq

problém se sluchátky v mobilním telefonu

asi dva týdny mám nový mobilní telefon (Nokia C2–06) a nahrála jsem si do něj hodně písniček a zkusila ho používat místo mp3 přehrávače, ale mám problém se sluchátky. Mám dvoje sluchátka a ani jedny mi tam nehrají správně, vždy hraje jen jedno ze sluchátek. Originální Nokia sluchátka z balení hrají příliš potichu i na max. hlasitost. Někde jsem četla, že je to proto, že sluchátka potřebují speciální konektor ještě pro antenu v případě používání radia v telefonu.
Může mi to někdo objasnit? Jaká sluchátka by mi tam fungovala?

Odpovědi
beer

Pokud máš originální sluchátka pro tvůj telefon, je možný problém v nastavení i jinde.
Tip: Zajdi do nebližšího servisu, prodejci nebo k operátorovi a mohli by to zvládnout na počkání.

HakitoCZ

Vstup pro sluchátka je poměrně standartní 3.5 jack. To znamená, že si zkuste od někoho půjčit jiná sluchátka s tímto konektorem, potom se jednoduše objasní, jestli je třeba zajít s telefonem do servisu a pokusit se to opravit, nebo zakoupit nová sluchátka.(Kdyby byla sluchátka rozbitá, vyplatí se koupit nová)
Další možnost, co mě napadá je špatný kontakt. To se často stává při zanesení všelijakým prachem apod.