FelloGamerYT

Jak změnit úložiště na telefonu? Více v popisu.

Trápí mě to dlouho a nevím co s tím.
Mám Catrepillar S30.
Na SD kartě mám 9,40 Gb a na interním úložišti 109 mb.
Chtěl bych změnit interní úložiště na SD kartu abych mohl stáhnout hru větší než 1 Gb,bohužel to nejde nijak změnit.
V nastavení jsem změnil preferované úložiště stahování na SD kartu a zkusil stáhnout Hru,která měla 1.6 GB.
Opět nic.
Stáhl jsem Es File explorer a zkusil změnit instalaci aplikací na SD opět jsem zkusil stáhnout hru 1.6 GB a nic.
Vážně nevím co mám dělat abych změnil úložiště na SD.....
Prosím neví někdo jak…???

Nejlepší odpověď
Pepa25

CAT S30 má interní paměť 8GB, jestli vám to píše 109 MB, tak to máte úplně zaplácané – nemůžete něco vymazat nebo přesunout na kartu, než budete stahovat další data?

Zkopírováno z manuálu: Postup přesouvání stažených aplikací na kartu microSD.

  1. Otevřete nabídku Nastavení a přejeďte dolů na aplikace.
  2. Na kartě „Stažené“ vyberte aplikace, které chcete přesunout.
  3. Klepněte na tlačítko Přesunout na kartu SD. Text tlačítka se změní na Přesouvání.Po dokončení se text tlačítka změní na Přesunout do telefonu

Další odpovědi
Dochy

Moje zkušenost s androidem je, že

  1. každý výrobce to může mít ošetřeno trošku jinak
  2. Každý program, i když je určen na SD, zabere kus interní paměti
  3. Předpokládám že 109 je 109MB volného místa na interní kartě. To je něco přes 1% originální kapacity (8GB). Android si hlídá a vyžaduje něco mezi 5 a 10% aby umožňoval vůbec něco instalovat, takže zkrátka budeš muset ten disk uvolnit…

aliendrone

Přesuň co půjde z interní paměti na SD kartu (nebo jinam, popřípadě vymaž), 109MB interní free je na hroucení systému. Kartu máš něco přes zpola zaplněnou, takže se tam toho musí dost vejít, jestli to je 16GB a jestli 32GB, tak tuplem!

Pamatuj, že z deklarované interní paměti (8GB) ti asi čtvrtinu ukousne jen samotný Androš a související věci. Jo a pro jistotu po změně pref. úložiště RESTARTUJ mobil.