Pavel950710

Co mi zabírá místo v úložišti telefonu?

Mám otázku ohledně některých souborů v úložišti telefonu, který mi aplikaci nabízí k vyčištění. Nevím, ale, co je to za soubory, nerad bych smazal něco, co nemám, ale zabírají dost místa. Máte s tímto někdo zkušenosti, poznáte tento typ souborů? Díky

Odpovědi
Dochy

soubory „thumbnail“ by měli být soubory s náhledy k mediálním souborům (fotkám). Mělo by být bezpečné je smazat, v případě potřeby se znovu vytvoří.

Pepa25

Hlavně je vidět, že všechny soubory jsou na SD kartě, takže nezabírají místo v telefonu …

Pavel950710

Ano, pardon, tyhle jsou na kartě.