Gerda

Kam je lepší ukládat písničky? Přímo do mobilu, nebo na SD kartu?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je lepší ukládat písničky do mobilu, či na SD kartu. Nevím, jestli ukládání hudebních souborů přímo do mobilu nemůže mít vliv na jeho rychlost. Na druhou stranu, pokud uložím hudbu na SD kartu, nemohu k ní přidat text, což bych ale u asi poloviny hudebních souborů uvítala.
Děkuji za radu!

Odpovědi
cochee

Na kartu. Rychlost mobilu to neovlivní. V úložišti telefonu je třeba mít místo na Android samotný a na nainstalované appky. Některé mobily a tablety totiž neumožňují instalovat appky na kartu, musí být ve vnitřním uložišti. Data jako fotky, videa a muzika je třeba dávat právě na tu kartu. Nerozumím jen tomu „přidání textu k hudbě,“ nevím, co tím přesně myslíš.