hanka R+

Přes jaké číslo si zjistím výši kreditu?

tak mi prosim řekněte jake je čislo…na kredit…kdyš chci zjistit stav kreditu…mam O2.....předem děkuji za odpovedi
Doplňuji:
stary tel..už nemam …

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak si dej kartu zpět do starého mobilu a ulož si čísla na sim

http://zajimave-clanky.info/jak-zjistite-stav-kreditu-na-o2/
je dobré mít čísla jak na sim tak v telefonu

Další odpovědi
Ella

nejdřív bych vám poradila, abyste vrátila sim kartu do starého telefonu a přenesla si čísla z telefonu na sim.
Jinak našla jsem pouze číslo na vašeho operátora, pokud budete volat z mobilu v síti o2 – *11
z pevné linky: 800 123 456
což je zdarma, tam vám určitě řeknou i stav kreditu a nebo vám řeknou jak to zjistit na telefonu

aha, tak hanulka11 mě předběhla =) v tom případě je to v jejím odkazu =)

Zdroj: http://www.o2­.cz/osobni/

ReHu

Telefon na operátora by měl být na SIM kartě. Pokud jsi ho nevymazala.
Přes operátora se pomocí volby na stav kreditu dostaneš.

mosoj

104# pokud máte předplacenou kartu u O2

Lze i ústně na GO lince *88 ( musíte se proklikat nabídkami)

Vše je bezplatné.

Pokud máte v telefonu paměťovou kartu, tak dělejte zálohu kontaktů na paměťovou kartu.

Telefony které mají paměťovou kartu tak bývají softwarově vybaveny. Jinak na tu SIM katu pokud se vám tam vejdou. Mně by se tam nevešly.

Pokud máte paušál tak to číslo neznám. Je ale ostudou O2 ( možná že to je záměr) že se nelze dostat k účtu na netu. U Vodafonu je to běžné !