.,.,.,.--§§,

Jaké máte zkušenosti s operátorem Kaktus? A jaké má pokrytí LTE?

Jaké máte zkušenosti s operátorem kaktus? A jaké má pokrytí LTE?

Původní neotázka
Operátor Kaltus

Odpovědi
mosoj

Zkušenosti nemám žádné. Cena 2,50/ min je pro mne vysoká. Data ještě horší.
Jinak pokrytí jako T-mobile.

Lukyn0

Jelikož je to virtuál spadající pod T-Mobile, tak má stejný pokrytí jako právě T-Mobile. Mýval jsem ho, ale kvůli internetu zdarma po vyčerpání FUP jsem přešel Mobil CZ a jinak taky spokojenost (téže je to virtuál pod T-M).