Avatar uživatele
E.

Proč se mi strhává kredit za internet v mobilu?

Zdravím, nemohl by mi někdo poradit? Koupila jsem si simku od kaktusu abych měla facebook zdarma, nikam jinam nechodím. Odecetlo se mi pár korun z kreditu, tak jsem si zrušila počasí, polohovani a všechno stahování dala jen wifi. Šlo mi to, ale dneska ráno jsem se vzbudila a zase se mi Odecetlo asi 10kc. Je to tím, že mi někdo okomentoval příspěvek a mě to přišlo jako upozornění? a nevíte, jak bych to mohla zrušit? Už jsem si zrušila na fb i upozornění. Nedá se to udělat ještě nějakým způsobem? Používám jen messenger. Děkuji předem za odpověď.

Zajímavá 0 před 3554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kankys

Možná vám běží na pozadí aplikace která vám žere data.Ale asi bych volal na kaktus za co mi ty data strhli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

Nevím co máš za telefon, ale najdi si tam kolonku použít datové pakety nebo tak něco a to vypni, to ti vypne internet v mobilu.
Jde asi o to, že mobil třeba každejch 5min kontroluje FB nebo jiné služby a Kaktus ti kvůli tomu zapíná internet na den za těch 10Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud klikneš v FB na hry, app.facebook.com, tak se platí. Přečti si řádně podmínky FB od Kaktusu. Konkrétně Internet a FB zdarma (3. kapitola).

Zdroj: https://www.muj­kaktus.cz/nej­castejsi-dotazy#facebo­ok;jsessionid=699C7D11­B8058330C7AB1CE6BC4A1FCC­.inst31

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Nejlíp ti poradí na infolince kaktus.. Já mám blesk mobil, platím za internet 100 Kč měsíčně a jedou mi na něj dva notebooky a jeden tablet.. Sice mi nejdou videa, ale to já nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek