E.

Proč se mi strhává kredit za internet v mobilu?

Zdravím, nemohl by mi někdo poradit? Koupila jsem si simku od kaktusu abych měla facebook zdarma, nikam jinam nechodím. Odecetlo se mi pár korun z kreditu, tak jsem si zrušila počasí, polohovani a všechno stahování dala jen wifi. Šlo mi to, ale dneska ráno jsem se vzbudila a zase se mi Odecetlo asi 10kc. Je to tím, že mi někdo okomentoval příspěvek a mě to přišlo jako upozornění? a nevíte, jak bych to mohla zrušit? Už jsem si zrušila na fb i upozornění. Nedá se to udělat ještě nějakým způsobem? Používám jen messenger. Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi
Kankys

Možná vám běží na pozadí aplikace která vám žere data.Ale asi bych volal na kaktus za co mi ty data strhli.

Quimby

Nevím co máš za telefon, ale najdi si tam kolonku použít datové pakety nebo tak něco a to vypni, to ti vypne internet v mobilu.
Jde asi o to, že mobil třeba každejch 5min kontroluje FB nebo jiné služby a Kaktus ti kvůli tomu zapíná internet na den za těch 10Kč.

anonym

Pokud klikneš v FB na hry, app.facebook.com, tak se platí. Přečti si řádně podmínky FB od Kaktusu. Konkrétně Internet a FB zdarma (3. kapitola).

Zdroj: https://www.muj­kaktus.cz/nej­castejsi-dotazy#facebo­ok;jsessionid=699C7D11­B8058330C7AB1CE6BC4A1FCC­.inst31

Džanička

Nejlíp ti poradí na infolince kaktus.. Já mám blesk mobil, platím za internet 100 Kč měsíčně a jedou mi na něj dva notebooky a jeden tablet.. Sice mi nejdou videa, ale to já nepotřebuju.