Blecha

Ztracený PUK

Zapnul se mi mobil v kapse a už chce PUK, který nemůžu najít. Co má dělat ?
Doplňuji:
novou si koupit nemůžu, je to paušál.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vyndat sim kartu, opsat si výrobní číslo, dát ji zpět a zavolat na operátora. Tam ti po sdělení toho výrobního čísla sim karty puk sdělí.
Doplňuji:
novou si koupit nemůžu, je to paušál.-tím líp. Operátor ti to sdělí. Buď zavolej z té karty, ale to asi nepůjde, tak z jiné, řekni heslo pro komunikaci a jakého se to týká čísla a to výrobní číslo simky.
u t-mobile to funguje, že ti to řeknou.

Další odpovědi
ReHu

Pokud jsi vymačkal opakovaně špatně PIN a PUK neznáš, ale znát bys ho měl, dává se k nové smlouvě, zavolat operátorovi, pokud znáš své heslo nebo zajít za operátorem na pobočku a na občanku ti vystaví nový. Ale pár dnů to trvá. Mám to za sebou 🙂.
Doplňuji:
Nová SIM není nutná.

panenka

Zavolej si svému operátorovy a řekni jim svůj problém věřím že ti určitě pomůžou nebo pak už mě jen napadá to, že si necháš vyměnit sim kartu.