Trolzy

Jak najít ztaceny mobil?

Ahoj dneska jsem ztratil mobil Samsung galaxy s3. Chtěl bych se zeptat jestli dokážu nějak zjisit polohu mobilu nebo něco takoveho abych ho našel? Mam Režim blokování zapnute vibrace a vypnute mobilny data. Děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

No pokud máš zaplej zvuk, můžeš prjít znovu trasu, kterou si dneska šel, a jiným mobilem si zavolat, aby jsi slyšel kde je ten tvůj mobil. Nevím kde jsi ho ztratil, ale myslím, že ho někdo už dávno našel a vzal si ho. Ale myslím, že jde zjistit polouhu mobilu přes simkartu, pokud ju ovšem ve ztraceném mobilu máš. Ale to nedokážeš zjisti ty, ale musíš někam zajím, a za peníze ti to zjistí. Ale už nevím kam s tím musíš jít........

Gymmi CZ

Pokud znáš LPIN tak ti operátor může mobil zaměřit, ale jde o placenou službu!