Ewíík

Jde lokalizovat telefon od operátora ?? Zn.: Spěchá

Ahoj, ztratil se mi telefon iphone 4s (vodafone) , myslíte že mi ho operátor najde ?? Tedy lokalizuje ?? Děkuji za odpověď, rozhodně chápete mojí situaci s ohledem k ceně telefonu.. Morální připomínky si nechte děkuji

Odpovědi
Drap

I když ho třeba nenajde, tak je schopen ho zablokovat. Okamžitě volej " hvězdičk 077"

elvan

Kdybys bývala měla aplikaci typu Where's my phone… Případně něco odbobného k androidovému lattitude, neměl by být problém alespoň zjistit, kde byl naposledy zapnutý…
Každopádně i kdyby ho operátor našel, tak ho asi těžko jen tak někde sebereš zpátky, to jedině, že by ležel na poli. Pokud je v budově, tak nemáš šanci úplně absolutně, protože nechytí gps. Pokud ještě chytá signál, tak ti jenom řekne přes který vysílač (to znamená okruh x00-x000 metrů) , ale stejně se to dělá jenom pokud to jsou nějaký větší kriminální případy. No ale s největší pravděpodobností je někde s jinou simkou (tím pádem operátor nemá šanci) a u nového šťastného majitele… a s tím už nic nenaděláš

marek.29

Přesně tak program Where´s my phone bych na iPhone nainstaloval jako první.. Přes jiný iPhone se pak dá sledovat, kde je telefon přihlášený – jeden kluk takhle už našel přítelkyni ukradený iPhone a spolu s policií jej zadrželi ale řekl bych že je to štěstí přející připravenému a 1 z 1000 který takhle vyšel :( bohužel