Anonym*

Jakou dát předvolbu , aby jsem volala pod skrytým číslem ?

Nevíte někdo jakou předvolbu dát před telefonní číslo, na které chci volat. Chci aby ten kterému volám nevěděl že jsem to já. Poradil by jste mi někdo ,o jakou jde předvolbu ? Nebo jak to udělat jiným způsobem ? Děkuji předem za pomoc

Nejlepší odpověď
Dochy

Informaci jsem našel během několika sekund a během dalších 2 minut i vyzkoušel. Ale možnost někoho Anonymně otravovat mi připadá natolik ujetá, že sem ten postup nenapíšu.

Další odpovědi
callmehelf

Pro anonymní hovor volejte takto #31#telefonicislo

anonym

upozorňuji že mnoho lidí má své telefony nastaveny tak že automaticky hovory z anonymních čísel blokují. Kdokoliv si do telefonu přidá například aplikaci muzutozvednout.cz (nebo její ekvivalenty) které ověřují zda volající číslo nepatří nějakému šmejdovi s pojistkami a předraženými kastróly, i tyto aplikace automaticky blokují hovory ze skrytých čísel. Tímto způsobem se tedy nemusíte dovolat vůbec.