Heřman

Mám SIM kartu a potřebuji zjistit kód (k přihlášení). Kde nebo jak to mám zjistit.

Doplňuji:
SIM karta od T-mobile

Nejlepší odpověď
beer

Pokud se nemýlím, bývá to přiloženo u karty.
A např. Vodafone mívá 1234.

Další odpovědi
anonym

Poskytovatelé mobilních služeb zasílají ke kartě písemné sdělení, kde je uveden PIN,PUK.
Obávám se, že jiná možnost není.

Michal Kole

Potřebujete tzv. PIN

To je napsané na kartě nebo by Vám to sdělil za poplatek operátor, když mu kartu přinesete na pobočku nebo řeknete číslo do telefonu na technickou podporu či zákaznickou linku.

Hlada

Svou kartu odblokujete pomocí PUK nebo zavoláním na Zákaznické centrum. Pak si zvolíte nový PIN, pokud ho budete chtít používat.

www

Jen doplnění Beer. 1234 platí pro mobil, ne pro SIM 😉

Amie

doporučuji zajít přímo na pobočku s mobilem i sim kartou. jbudeš však potřebovat k ni heslo což je alespoň doufám rok narození

evusa

Vždy je to přiloženo ka kartě a nebo je to v krabičce od mobilu někde. Možná v nějakých těch papírech.

Kateřina16

mělo by to být přiloženo u karty a jestli jsi to stratil takt zavolej opetátorovy