snarkon

Sim karta vodafon,nechyta signal

Mel sem v telefonu sim kartu od O2a az doted bylo vse v poradku.Ale teď jsem si dal do telefonu simku moji pritelkyne on vodafonu a vsechno mi tam jde volat psat sms a i internet,jen to chyta strasne malo signalu nekdy vubec a internet taky porad pada..nevite co stim muze byt..
Doplňuji:
jo a jak mam kontktovat operatora kdyz to chce po mě kod na samoobsluhu a ten nemám a když se podívam na ty jejich stránky tak tam písou že mám zavolat na operátora tak co to má za logiku kdyý ja ktam zavolám tak potřebuju to heslo..

Nejlepší odpověď
www

Na operátora se dostaneš (budeš spojen) i bez hesla. Stačí jen projít všechny jejich „nabídky“, nezmatkuj. Tomu vše pak vysvětli a domluvíte se.
Zkušenost

Další odpovědi
Sůwa

Vodafone změnil software, takže skoro všichni máme různé problémy. Mně po dvou letech vyměnili modem, takže už to pracuje, ale signál mám místo pěti čárek jen tři a na netbooku to nenašlo signál žádný. Jedině zavolat na *77, přepojí tě na operátora a ten předá tvoje číslo technikům. Technik tě sám zavolá, nějak se jim zřejmě ten software ještě nepovedlo vyladit.
Doplňuji:
Nově se to jmenuje Vodafone Mobile Broadband

beer

Pravděpdobně slabý signál Vodafone. Kontaktuj operátora na zákaznickou linku, možná se dozvíš víc.
Mám SIM ještě od Oskara a tady v Brně jede vše v poho..

Vodafone

Dobrý den,
opravdu bude nejlepší, když nám zavoláte na *77. Zkontrolujeme, zda je u vás dostatečný signál, případně vám i zdarma vyměníme SIM kartu za novou.
Operátorovi se skutečně dá dovolat i bez hesla. Pokud by se vám to ale nepovedlo, zajděte do některé Vodafone prodejny nebo nám napište do Centra péče na http://goo.gl/zpqz1 (když při registraci dotazu neuvedete správné heslo pro komunikaci s operátorem, zavoláme vám zpět).
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

Sůwa

Mají to špatně nastavené, já heslo znám, postupně ho 3 x zadám a potvrdím křížkem a stejně mi je to k ničemu. Pak mne spojí na operátora, heslo mu řeknu a je to správně. Pokud jsi heslo neměnil, tak základní heslo přednastavené je 1234, možná ještě 5. Nedej se odbýt, chce to trpělivost, ale až se dostaneš do spojení s technikem, tak tam už je to v poho.

snarkon

sem to zkousel a to heslo na samoobsluhu neni 1234 ani 12345 tak nevim no,ono nakonec sem šáhl na anténku co příjmá signál a ona upadla takže vím včem je chyba provizorně jsem tma strčil drát a chitá mi to signál aspoň na chvíli než seženu nový..

snarkon

takže to heslodo samoobsluhy je automaticky 1234–5?diky moc