kyklopfalo

Jakého operátora si mám zvolit?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Výběr vlastně není vůbec na Vás pokud nechcete operátorovi nechutně platit každý měsíc (nebo každé dobití).

Zjistě jakého operátora má Vaše rodina, přátelé, zaměstnavatel, manželka/přítel­kyně – následně si vytvořte statistiku a zvolte si toho operátora kterého mají ve Vašem okolí nejčastěji apod.

Jinak si nemusíte dělat starosti s pokrytím atd. Všichni tři operátoři jsou na tom podobně, všude se dovoláte, tam kde ne Vám jiný operátor nejčastěji nepomůže. A cenově se taky moc neliší, tarify jsou také skoro stejné, pouze T-Mobile má svůj tarif Mých 5 a O2 má svůj super tarif 24h nonstop apod.

Další odpovědi
BEAES

Každý má své výhody…já mám všechny, vyrala bych podle toho, kterého má rodina, či přátelé, kterým budete často volat, tam se Vám vyplatí si pak udělat nějaké zvýhodnění, třeba tarif Rodina, či 5nej. atd.
Pokud je Vám náct, tak výhodný tarif má T-mobil-pro studenty, je tam 100sms zdarma a i výhodné volání…jinak doporučuji nastudovat si stránky daných operátorů a podívat se na jejich nabídku.

misicka2310

Já mám T-Mobile a jsem zpokojená

anonym

nejvyhodnejsi operator je ten komu zavolate jako poslednimu se slovy „dejte mi lepsi nabidku nez XY“. Je chybou vybrat si jednoho a u nej setrvavat na vecne casy …

//

Nejvice dokaze operator nabidnout kdyz od nej odchazite nebo kdyz k nemu naopak prechazite. V klidnem mezidobi kdy jste tzv smiren s nabidkou si vas radeji moc nevsima.

(Tato zkusenost plati skoro pro vsechny tarifni zakazniky. Vsichni tri operatori maji specialni oddeleni ktere se zabyva pouze tim, ze prebiji konkretni konkurencni nabidky za kazdou cenu, nejakou specialni nabidkou sitou na miru pro konkretniho odchazejiciho klienta.)

Rada.012

ahoj podle me O2 ta mam na pausal
a pak mam svoji puvodni kartu snad uz 6 let a to jest T-mobile
a mam vlastne i Vodafone takze podstate mam vsechny dostupne operatory :)

BettynQa

Pokrytím je nejlepší T-mobile. Cenami průměrně asi Vodafone. Já volím T-Mobile.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.