Ella

Dá se přes infolinku t-mobile zjistit, jestli mám u nich nějaké „dluhy“?

Snažím se tam dovolat už několik hodin a pořád zavolejte později, spojení s operátorem by trvalo několik minut…
Věc se má tak – měla jsem paušál a jako poslední mi přišla složenka na 29 korun, nějak jsem ji založila a našla ji až o měsíc později a připnula ji na lednici, abych nezapomněla, ale odjížděla jsem na týden pryč a teď, když jsem se vrátila, tak na lednici nic není. Protože tam kde bydlím není žádná pobočka kam bych mohla zajít a paušál navíc nebyl na mé jméno, chtěla jsem se optat na infolince, jestli náhodou něco k těm 29 korunám nepřibylo kvůli zpoždění placení. Dá se to vůbec? Nevolám tam celé ráno zbytečně?
Děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dcera má T-mobile a říká,že se to dá zjistit na Internetu v samoobsluze na jejich stránce.I přes infolinku.

Další odpovědi
anonym

Jen vyckejte … na 603 603 603 a nenechte se odradit , ze rikaji , aby jste zavolala pozdeji. Proste vytocte a cekejte … tam vam reknou jak postupovat. Sice je tam automat , ale ke konci budete mit moznost i zvolit volbu na operatora. -iv-

kudm05s

S automatem doporučuju volat 4603 a nechte to jen tak ona to bude tu celou nabídku opakovat 3× a pak vás to teda hodí na operátora, podle mě je nejjednodušší si zajít na pobočku T-Mobile a zaplatit jim to tam rovnou, taky je to možnost.