Avatar uživatele
Ella

Dá se přes infolinku t-mobile zjistit, jestli mám u nich nějaké „dluhy“?

Snažím se tam dovolat už několik hodin a pořád zavolejte později, spojení s operátorem by trvalo několik minut…
Věc se má tak – měla jsem paušál a jako poslední mi přišla složenka na 29 korun, nějak jsem ji založila a našla ji až o měsíc později a připnula ji na lednici, abych nezapomněla, ale odjížděla jsem na týden pryč a teď, když jsem se vrátila, tak na lednici nic není. Protože tam kde bydlím není žádná pobočka kam bych mohla zajít a paušál navíc nebyl na mé jméno, chtěla jsem se optat na infolince, jestli náhodou něco k těm 29 korunám nepřibylo kvůli zpoždění placení. Dá se to vůbec? Nevolám tam celé ráno zbytečně?
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dědapetr, anonym před 4715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Dcera má T-mobile a říká,že se to dá zjistit na Internetu v samoobsluze na jejich stránce.I přes infolinku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jen vyckejte … na 603 603 603 a nenechte se odradit , ze rikaji , aby jste zavolala pozdeji. Proste vytocte a cekejte … tam vam reknou jak postupovat. Sice je tam automat , ale ke konci budete mit moznost i zvolit volbu na operatora. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kudm05s

S automatem doporučuju volat 4603 a nechte to jen tak ona to bude tu celou nabídku opakovat 3× a pak vás to teda hodí na operátora, podle mě je nejjednodušší si zajít na pobočku T-Mobile a zaplatit jim to tam rovnou, taky je to možnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek