Avatar uživatele
martyuno

Jak dostanu tel.čísla z mobilu…?

Poradí mi někdo jak dostanu telefonní čísla uložená v telefonu,když mám rozbitý a tím pádem nečitelný displej…:-)Přes USB kabel se sice spojím s PC,ale nahlásí mi to že jsem se připojil v nekontabilním režimu atd…Předem díky za informace
Doplňuji:
Pro doplnění: SIM kartu jsem z telefonu vyndal,jenže jako naschvál mám víc než 200 čísel uložených v telefonu a ne na SIMce,beru to na sebe,moje blbost,ale přesto jsem si řekl,že zkusím někoho z Vás o radu jak ty kontakty z telefonu dostat.Ještě jednou díky za snahu … 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4251 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud jsou čísla uložena na SIM kartě a ne přímo v telefonu tak by šlo simku vyndat a připojit ji přes čtečku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

zkus se zeptat v nejake specializovane prodejne nebo zavolat primo vyrobci telefonu

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
www

Pro většinu mobilů se to jmenuje PC Suite a po instalaci do PC se to hned po připojení mobilu k PC ptá, co chceš dělat. Tam to je.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
kamera

Jednoduše. Potřebuješ ještě jeden stejný mobil jako je ten rozbitý. Do jedné ruky vezmeš rozbitý a do druhé funkční. Podle funkčního stiskáš položky v menu kopírování z telefonu na SIM kartu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Většina dobrých značek MT dodává šíkovné programy na PC, které umožňují zálohovat nejenom kontakty.
Doplňuji:
SIMku přendat do funkčního přístroje a zálohovat.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Každá lepší prodejna by měla umět datový soubor z kontakty mobilu okopírovat.
Doplňuji:
Jdi tam, kde umí zablokovaný mobil odblokovat.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika