lepidlo

Heslo v mobilu

Zjistění hesla u nového mobilu

Nejlepší odpověď
Tombik

Máš-li na mysli pin, tak ten je napsán u sim karty (ještě před vytlačením z obalu). Typické hesla pka bývají: 1234, 9999, 0000 či 12345

Další odpovědi
anonym

Vodafone

Dobrý den,
záleží na tom, jaké heslo potřebujete zjistit – PIN kód, blokovací heslo, kód přístroje… Pokud jde o kód přímo k telefonu (ne k SIM kartě), ten nastavuje přímo výrobce a používá se např. k vynulování měřičů, obnovení továrního nastavení atd. U Nokií bývá 12345, u Samsungů 00000000, u LG 0000 atd.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz