Frogman

Máte paušál, nebo předplacenou kartu?

Už přes 10 let mám předplacenou kartu od O2, ale nyní přecházím na Kaktus, který se mi zdá ještě mnohem lepší.
Kromě toho, že u obojího je předplacená karta a vše se mnohem lépe hlídá, tak u Kaktusu se například volání účtuje po vteřinách, při jakémkoli datovém balíčku je komunikace skrz Facebook zdarma, nemluvě o dalších super výhodách. :)
https://www.muj­kaktus.cz/home­page

Znáte ještě lepšího operátora?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rakira

Předplacenou kartu

Předplacené je nejlepsi, dobre se to hlida a nemám zadne limity, pres 5 let mam Vodafone, který ma super výhody

Kepler

Jiné

Nemám ani jedno, platím jenom to, co skutečně provolám.

Arne1

Jiné

Nemám ani jedno, platím jenom to, co skutečně provolám + manipulační poplatek.

Mc Merkurion

Paušál

… mám firemní za pajsku měsíčně …

dubraro

Jiné

Mám obojí. Jeden telefon s paušálem, druhý s předplacenou kartou.

Jiří Bohumil

Jiné

Platím co provolám, v síti 0,60 Kč, mimo 1,50 Kč a manipulační poplatek 25,– Kč. Platba inkasem a bez starostí, perfektní informovanost o stavu a platbách kdykoliv na netu.

Dochy

Myslím, žes chtěl anketu postavit trochu jinak.
TARIF – PŘEDPLACENKA(kre­dit) a ne PAUŠÁL – PŘEDPLACENKA.
Paušál znamená, že máš vše za jednu měsíční cenu. U O2 se tomu nejlépe blíží FREE EVROPA XL (dle ceníku 1700, ale stále doplácíš hovory mimo Evropu a data nad limit) a něco takového moc lidí opravdu nemá.

Frogman

Tarif mám, i když mám předplacenou kartu. :) Použil jsem „paušál“ jako obecné označení pro služby, které nejsou předplacené jako na předplacené kartě. Ono, znám plno lidí, kteří mají paušál a platí mnohdy ještě víc, než by normálně měli – prostě překračují limit. :)