zelva990

Změna operátora

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat ohledně změny operátora: Když si ho chci změnit tak musím do obchodu nynějšího operátora nebo toho na kterého si ho chci změnit? Mužu si tozměnit když jsem nezletilá nebo s rodičem? Stojí ta změna něco?
Děkuji za odpovědi ..

Nejlepší odpověď
quentos

k odpovědi Mousinka: tak jednoduché to není! Když si totiž pořídíte novou sim kartu, stále Vám vedle ní platí ta stará, takže pokud na ní máte paušál, bude Vám každej měsíc chodit dvojí účet. Platit 2× tolik než dosud předpokládám nechcete, takže nejlepší bude počkat, až Vám vyprší stará smlouva a teprve potom zajít do prodejny nového operátora a uzavřít novou.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud máš smlouvu na rodiče, musí jít s tebou rodiče a stačí na prodejnu, kde sis operátora vybrala. tam vše zařídí a převedou od původního.

BEAES

Stačí zajít k novému operátorovi-prodejci a ten vše zařídí, poplatky se účtují podle toho o jakého operátora se jedná, oni ti tam vše vysvětlí…

Mousinek

Nejlepčí je koupit si novou sim kartu s kreditem a můžeš hned volat :) Nic víc

Denoušek

Jednoduše si kup novou sim kartu za 200,– s tim operatorem co chces a máš to......