sara46

Když kupuji novou simkartu, musí se změnit číslo?

Dobrý den, uvažuji o koupi Iphonu 4s, ale když mám novmální simkartu a do něj musí být microsim, nejde převést staré číslo na tu microsim? Děkuji mnohokrát za odpověď:)
Doplňuji:
A kolik by to tak stálo?:) Děkuji:)

Nejlepší odpověď
kuldatomas

Novou SIM nekupovat, ale požádat operátora o výměnu a tak lze získat jinou se stejným číslem, to je stejné, jako když začne SIM dělat problémy, taky ji vymění na počkání za jinou se stejným číslem

Další odpovědi
Bedy

Stávající klasická SIM karta se dá ořezat na microSIM. Udělají Vám to na značkové prodejně operátora či v solidnějším servisu.
Doplňuji:
Ve značkové prodejně operátora Vám tu udělají zdarma, v servisu je to relativní. Někde zdarma, někde za opravdu za symbolickou cenu.
Nebo pokud je někdo šikovnější, může si to ořezat sám – NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ – http://www.mi­crosim.cz/4.vy­robamikrosim.html

Michal Kole

Ne, nezmění se ti číslo