Zuzik

Jak změnit IP adresu na mobilu?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se mění IP adresa na mobilu. Používala jsem wifi, ale nyní ji mám zakázanou. A potřebuji si tím pádem změnit IP adresu, aby mi opět fungovala. Předem děkuji :)

Odpovědi
Dochy

IP adresu na mobilu zpravidla přiděluje poskytovatel, vy s tím nic nenaděláte. Nevíme co máte za mobil a s jakým systémem. Předpokládám, že vše co potřebujete je zakázat wifi (asi už máte) a povolit datové přenosy od mobilního operátora. Pokud budete mít v pořádku nastavení pro datové přenosy, telefon automaticky použije IP které přidělí operátor.

Prokop Buben

  1. co znamená ve vašem případě „nyní ji mám zakázanou“?
  2. jedna z možných odpovědí na vaši otázku: použít proxy