haniya

záloha iPhone

dobrý večer, existuje nějaký program na obnovení poškozené zálohy z iPhonu. (při obnově iPhonu ze zálohy mě pc hlásí chybu zálohy)děkuji

Odpovědi
anonym

Opravovat poškozenou zálohu nemá cenu opravovat. Ale na opravu souborů asi nic neexistuje.

marek.29

a záloha do iCloudu proběhla? Vyhodit telefon, koupit novej, obnovit z iCloud zálohy 😉
Né teď vážně 😁 pokud hlásí chybu zálohy, znovu zálohujte ne? Pokud se snažíte obnovit z dané zálohy, obávám se, že nic podoného neexistuje. Kdyžtak mi napište zprávu.. Docela se o to zajímám 😉