vita

Myslíte si že NOKIA 300 je dobrý mobil ?

Ahoj.Zajima mě jestli je Nokia 300 lepší mobil než Nokia 6700 klasik.A jes­tli záloha (kontakty,zpravy ,kalendař..)z Nokie 6700 klasik lze použit v Nokii 300.Dik

Odpovědi
baghira

To je individuální. Dobrý mobil je takový, který ti vyhovuje (funkcemi, ovládáním…), a to může být u každého uživatele jiné – každý máme jiné priority.

anonym

je to víceméně experiment, snaha vyrobit telefon s ne příliš schopným operačním systémem, věřím však že základní operace telefonu zvládá dobře … přesto bych si ale za ty peníze co nokia 300 stojí koupil rad2ji daleko vyspělejší Samsung Galaxy Mini nebo Sony Xperia Mini
Doplňuji:
obecně platí že nokii ujíždí od vydání iphonu a telefonů na android platformě vlak a nejsou schopni jej dohnnat. Dal bych přednost skoro kterékoliv jiné značce (samsung, htc, sony, lg, …)