Jaký mobil používáte?

Já používám mobily dva oba jsou dotykové jeden má 3" a druhý 4" displej, ten větší mám na internet a menší na telefonování jde o značky Samsung a Huawei.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

GVKB, s jinou možností už je to fajn. Teď Tě ještě poprosím, abys občas vynechal u otázky anketu. Tady bych Ti taky raději napsala, že mám stařičkou Nokii N82 (stará, ale stále perfektní) a dva Samsungy, které nestojí za nic. Že jsem byla spokojená se Sony Ericsonem. Bylo by to bez ankety určitě lepší a smysluplnější.
Všechny otázky opravdu mít jako svou součást anketu nemusí a někdy je to na škodu otázce. Nekladeš špatné otázky, jen to s těmi anketami přeháníš.

Další odpovědi
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Sony Ericsson J105i Naite – ekologický mobilní telefon.

beer

Sony

Doplňuji:
Sony Ericsson

arygnoc

Jiná možnost

ten, ktorý som práve nezabudol v taxíku, nemrštil som ním o stenu, ktorý som nezničil vo výrobe, ktorý je po ruke, nemá vybité baterky.
Sa to mení pomerne často, preto kupujem „šunty“, ktorých mi nie je ľúto, s ktorými sa dá telefonovať, v prípade potreby i posielať SMS.
Na fotografovanie mám fotoaparát.
Na hudbu mám rádio.
Na internet mám notebook.
Na miešanie kávy mám lyžičku, atď., atď., atď., atď., …

anonym

Samsung

Samsung, HTC, LG, Sony a Huawei drží poslední dobou velmi slušnou úroveň kvality. Vyrábí v podstatě všichni telefony se systémem Android a jsou tím pádem vzájemně snadno zaměnitelné … mezi třeba telefony Galaxy S, Nexus S, HTC One S, LG Optimus 2X … nenajdete v jejich uživatelských rozhranních mnoho podstatných rozdílů, jsou vlastně velmi podobné.

Na samsung padla volba až v poslední době, předtím to byl spíše htc.

Sony XPERIA telefony se vyznačuje stylovkami a unikátním designem, volba spíše pro ženy. Přítelkyně si Xperia S docela pochvaluje.

Ar

Jiná možnost

Připadá mi, že je to snad už 100 let co používám SonyEricsson K800i.
Proč ? Nepatřím zrovna mezi lidi, kteří potřebují novinku v MT abych byl In. Tel používám hlavně na telefonování a SMS. Dost často ho používám na focení, hlavně když zrovna není po ruce klasický foťák a pak při práci (opravuji auta) když se mi nechce si něco poznamenávat co, jak ,kam atd.
Zatím nevím jaký jiný tel. bych si pořídil, u všech nových tel. postrádám blesk. Zatím žádná dioda nenahradila xenonový blesk. Pro mě je to od výrobců MT krok zpět, vybavovat 8MPx foťákem a místo kvalitního blesku tam nacpat mizrnou diodu.

No a vidíte, že to jde položit i normální otázku a ani to tak nebolelo že?

marek.29

Jiná možnost

Sonyericsson C905 a od října snad iPhone 5 :)

ReHu

Samsung

Ale vrátím se zpět k Nokii. Sams. jsem volila pro dual sim.

Fyzik

Jiná možnost

Doplňuji:
Blackberry, je to krám ale dlouho vydrží a skvěle se na něm píše

Georgo2010

Nokia

Doplňuji:
paradoxně klasický telefon Nokia 2630 mi zatím pomohl za každého počasí i situace

david22

Nokia

Doplňuji:
Kupuji ji raději evropské výrobky než asijské.

Danielson

Samsung

vlk samotař

Nokia

Doplňuji:
E52 předtím 6234

Robert_PM

Samsung

Doplňuji:
Galaxy S2. A spokojenost.

jendahun

Sony

Sony Ericsson Xperia,v záloze stará Nokia E61.S Androidem jsem v Sony maximálně spokojen,akorát ta výdrž…