Miisa

Dá se nějak zjistit, kdo volal z neznámého čísla?

Dvakrát mi volalo neznámé číslo, zajímalo by mě jaké číslo to bylo, dá se to nějak legálně a zadarmo zjistit?
Doplňuji:
Děkuji všem za užitečné rady, myslím že se mi budou hodit i do budoucnosti :) Jen problém je v tom že mě se to číslo nezobrazilo vůbec, ale ukázalo se mi : neznámé, žádné číslo. Takže si myslím že to asi nezjistím. Ale moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
baghira

Existují databáze „profláknutých“ čísel různých reklamních a dotazovacích agentur, něco už napsal chudst, já doplním třeba http://www.kdo­mivola.eu/

Kromě toho, pokud to vypadá jako soukromé číslo, osvědčilo se mi napsat ho do googlu, postupně v různých formátech (123456789, 123 456 789, +420 123 456 7­89 atd.) Člověk si ani neuvědomuje, kde všude zadává svoje tlf. číslo, do inzerátů a tak, a google umí dobře čenichat :DDD
Doplňuji:
Pokud by to přesáhlo únosnou míru a zařadilo se do kategorie „obtěžujících volání“, lze podat stížnost operátorovi. Číslo znát nemusíte, stačí uvést časy kdy vám volali. Operátor už má prostředky na to, aby podnikl účinné kroky (pokud bude chtít).

Další odpovědi
chudst

Ani operator to nedokaze zjistit, pokud se k danemu cislu nevaze nejaka smlouva (tj. pausal), kde by bylo jmeno.

A pokud volalo dvakrat a vickrat ne, asi vas zase tak nutne nepotrebovalo, tak to nereste.

A jinak zkuste modrou listicku: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=whocallsme&sa=Vyh­ledat#944

Pro priste, kdyzby to nebylo nezname cislo: Pokud to bylo obtezujici cislo (O2, Vodafone, apod.), podivejte se sem: http://www.kdo­volal.cz a na http://whocallsme­.com . Pokud to zde nenajdete, tak to pravdepodobne nebylo obtezujici cislo a bylo to soukrome. Tim hur – mate smulu, pravdepodobne to nezjistite.

Drap

To dokáže jen operátor a ten to neprozradí. Jedině zkusit zavolat, třeba z jiného čísla.

anonym

Pokud se číslo zobrazuje jako neznámé, nejčastěji se jedná o jedno
z mnohých callcenter, kde nabízejí různé produkty přes GSM bránu.
A jestli tě opravdu zajímalo kdo volal, stačilo to přece jednou vzít a hned bys věděla která bije.

Vodafone

Dobrý den,
u Vodafonu můžete požádat o identifikaci skrytého čísla prostřednictvím formuláře http://www.vo­dafone.cz/pdf/ob­tezujici_hovo­ry.pdf. Je ale nutné, aby šlo o přijatý hovor (nikoliv prozvánění). Pokud zjistíme, že hovor byl z neanonymního čísla v naší síti, sdělíme Vám číslo, jméno, příjmení a adresu jeho majitele. Služba je zdarma.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

telefon

Umím zjistit skrytá čísla které Vám volala, případně zjistit majitele tel. čísla. V případě zájmu: telefonnicisla@gmail.com

Katka Lara K

Dobrý den měla bych zájem zjistit kdo nás uráží z telefonního čísla 730627629 Veiszová