Mousinek

Jak zjistit skryté číslo na mobilu? děkuji

někdo asi volal a nebylo vidět číslo

Nejlepší odpověď
hanulka11

proto má skryté číslo aby nebylo zjistit kdo volal…to nezjistíš
já takové hovory nepřijímám

Další odpovědi
ten který je

Souhlasím s Hanulkou a také hovory nepřijímám.Je to takové nefér jednání.

Elk

Těžko! Snad jenom se soudním příkazem.

ReHu

Buď volající nechtěl, aby bylo číslo vidět, nebo bylo voláno přes ústřednu a v tom případě se také nezobrazuje.
Ale zjistit to pravděpodobně nel­ze.

atriplex

Když volá policie, tak je to ze skrytého čísla.

venkovan

Hodně skrytých čísel je z pevné linky, takže to zvednu, protože často mi takto volají z úřadů.
Ale když se neobjeví, nemusím ho alespoň zpětně volat.
Horší je, když se objeví číslo a zpětně na něj zavolám a zjistím že je to ústředna velké fimy nebo reklamní nabídky a podobně.