Avatar uživatele
Kelt

Jak zjistím majitele soukromého čísla?

Volá mi několik lidí a některým neberu telefon. Volá ale někdo, označuje se to soukromé číslo. Dá se zjistit, kdo to je, nebo odkud volá? Aspoň země. Mám volat operátorovi, bude to vědět? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1711 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Nezjistíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nezjistíš, není to důležité. Pokud ti někdo něco chce, myslím přímo tvé osobě, nemá důvod se skrývat. Já používám v telefonu aplikaci „Můžu to zvednout?“ a mám od nevyžádaných telefonů klid. Kontaktů v telefonu se to netýká a marketingová čísla blokuje. Když zavolá jiné běžné číslo, tak se tě zeptá a ty se můžeš rozhodnout, jestli to zvedneš. Používám asi dva roky a je to OK. Stáhnout lze v „Obchod play“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ty asi myslíš „skryté číslo“. To může být kdokoliv, dá se to nastavit v telefonu. Často používají skrytá čísla policie a podobné složky.

Zdroj: https://www.mo­bilmania.cz/bles­kovky/jak-skryt-cislo-aby-vas-volany-nepoznal/sc-4-a-1340006/defau­lt.aspx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj Kelt, ano soukromé nebo skryté číslo se dá zjistit pomocí operátora, ale musí mít tarif nebo nějakou smlouvu. V takovém případě zjistíš i jméno volaného. Otázkou spíše je, jestli operátor tyto informace nabídne či ne. Je to hlavně dělané na situace, kdy je ti třeba i vyhrožováno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek