Kelt

Jak zjistím volajícího, jeho číslo?

Měl jsem na mobilu nepřijatý hovor od ID restrict.,s datem a časem. Při volbě – historie hovorů, mi to ukazuje, (/žádné číslo)? Kdo mi tedy mohl volat a co to znamená? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Znamená to jen to, že číslo bylo neveřejné, skryté. Kdo volal se nedozvíš, pokud nezavolá znovu.

Další odpovědi
Kepler

Číslo volajícího mohlo být záměrně skryté, nebo volání probíhalo přes nějaké mezistupně, nikoliv přímou volbou mobil-mobil. Znamenat to nemusí nic, máš jenom indicii, že není žádoucí, nebo je zbytečné volat zpět.

klumprt

Skryté číslo mívají třeba policajti.