Chandler

Blokované volání

Mám mobil Samsung (nejnovější) a když někomu volám, automaticky se mě zamkne a když to odemknu, tak se mě po pár sekundách zase zamkne a když potřebuju zrovna někoho jen prozvonit a ten dotyčný mě to vezme, tak mě to zbytečně sežere jen kredit. Všude jsem zamykání vypnul, proštudoval i příručku (kde není nic) a už fakt dál nevím. Víte jak na to ?
Doplňuji:
Jaký je to model, přesně nevím ..

Odpovědi
anonym

upřesněte prosím ten model samsungu … co je to „nejnovější“ ?

Samsung i9000 Galaxy S, Samsung i5700 Spica, … kdo ví ?

//// Doplněna:
To je pak ale těžké poradit, jednotlivé telefony se od sebe často softwarově liší opravdu od samého základu. Nemusí se chovat naprosto stejně a příčiny chyb jsou různé… zkuste uvést ten konkrétní typ jinak je tato otázka spíše nezodpověditelná. Přece musíte vědět co jste kupoval, musí to být napsáno na krabici 🙂

ReHu

Co se optat prodejce?
A – souhlasím s geOrge – označení typu telefonu – nejnovější je dost široký pojem.

anonym

kdybyste si vzpoměl jaký model telefonu máte, nebo ho dokázal najít někde tady podle vzhledu http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1666:2/ … dejte vědet novým dotazem, nebo sem do diskuse