DusanOrlik

Nevíte,kdo mi volal?

+420 230 231 8­99,nevíte kdo by to mohl být?Jak mi dneska volal/a,raději jsem zavěsil…Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
ten který je

Vypadá to na pevnou linku.

Další odpovědi
Danča84

Nechápu proč jsi to pokládal, když Ti teď vrtá hlavou, kdo to byl. Řešení je jednoduché – zavolej tam, a řekni že jsi měl nepřijatý hovor. Oni se Ti sami představí a poví Ti, co měli tenkrát na srdci.

anonym

Pevná linka, dle počátečního trojčíslí pražská, viz odkaz homera – nabídky e-shopu.

HOMER

Mrkni sem:
http://www.go­ogle.cz/search?q=2302318­99&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

RomanP

mě volá takových čísel nezpočet, nepředstavuji se do telefonu takže vyčkám co z dotyčného vyleze a pokud je to nějaká výhodná nabídka či jiný honič duší tak zavěšuji