dzzjjjmy

Podle čeho vybrat mobil? Jaký je podle vás nejlepší mobil?

Dobrý den, sháním dotykový a „stylový“ mobil s dobrým foťákem (alespoň 8Mpx)do 10 000 Kč můžete mi poradit? Líbí se mi LG G2 mini ale na internetu není zrovna nejlépe hodnocen… A jaký je podle vás nejlepší telefon bez cennového omezení?

Děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
www – já ho samozřejmě také nevybírám jen podle designu, myslela jsem, že v ve slově „stylový“ jsou obsažené ty ostatní věci a ty jak říkáš 😉

Odpovědi
www

Mobil na rozdíl od tebe vybírám podle svých technických nároků (zobrazení, sítě, podpora SIM, vydrž ap.), nikoliv podle stylu.
Vyber si proto ten, co se ti líbí a neřeš to. Lépe poradit neumím, protože neznám tvoje technické požadavky ☹
Doplňuji:
Jenže ve srovnatelné ceně bývá styl na úkor tech. parametrů. Nicméně, pro řadového uživatele jsou často tato ‚omezení‘ dnes už nepodstatná.

Nikkol

Podle mě je LG G2 jeden z nejlepších telefonů (mám ho 🙂 .