mami

mobilní telefon

Chceme koupit mamince nový telefon přes internet. Můžete mi poradit nějaký solidní a ověřený internetový obchod? Díky Monča

Nejlepší odpověď
vagra

Já jsem nakupoval v obchodě uvedeném ve zdroji.
Důležité je,aby jste si prostudovali :
OBCHODNÍ PODMÍNKY,ZPŮSOB REKLAMACE,PLATBU A DOPRAVU,OBCHOD BY MĚL MÍT TAKÉ NĚKDE SÍDLO.
Všechny tyto podmínky tento obchod splňuje.

Zdroj: http://www.aa­amobil.cz/

Další odpovědi
kazisvět

Nakupujte od obchodu, který má hodně dobrých recenzí kupujících, viz zdroj.
Na první pohled dobře vypadá MobilPlanet.Cz

Zdroj: obchody.heure­ka.cz/mobilni-telefony/

SinceX

Doporučuji Alza.cz, nebo electroworld, něco, co má kamenný obchod. A hlavně je bezpečný :) Nebo, zkuste, O2, Vodafone, T-Mobile :))

nika-tata2

Běž na stránky heureka.cz tam jich mas plno na vyber.

Zdroj: www.heureka.cz

ReHu

OKcomputers – dobré ceny, k zákazníkům slušní,poradí