Avatar uživatele
člen od 4/2011

orestez

 

WWW stránky: https://artists.jamendo.com/en/artist/367308

O mně

Nepoužívám javascript takže nesleduji hvězdičky. Rád se nechávám mazat lidmi, kteří věří v najatý příkazy. Konkrétně jako, když si představíte, že vás dali do školní tělocvičny a řekli vám, že musíte stát na vyznačených místech a nepohnout se. Kdo udělá chybu, odchýlí se od značky, tak ten, kdo to spatří, to musí nahlásit. A dotyčný, dotyčná, dotyčné to musí nějak pocítit. Ale i bez vašich myšlenkových Terezínů, plynů, demagogií nebo komunistických lágrů, je svět krásný. Zatím se od roku 2009 nenašel nikdo, kdo by vysloveně odpovídal způsobem, kterému by, kdyby někdo uvěřil, byl by poškozen. Že mu třeba shořela kočka v mikrovlnce. Pokud někdo neumí ani číst, nemá na zvládnutí obyčejných věcí. Ale nejsem poloautomat, ale rád kvalitní pivo. Ale jen některé. Třeba nejmenované flašlahvové bez konkrétního názvu.
Argus 12 Maestic je skvělým pivem, které kvalitou a cenou předběhlo Plzeň. Ale prvotřídní pivko s chutným chmelem a chutí je Poutník. Tak.

Mojžíši neskákej po těch záclonách, hop, pocem, no, kde máš mikrovlnku?

https://soundcloud.com/jarreczech/el-al-israel-aircraft
https://soundcloud.com/jarreczech/jaros-relax-universumPrivacy Policy
Your privacy is important to us at Orestez. This Privacy Policy document outlines what data Orestez receives and how we store, manage, and protect it.

This policy is subject to change, and was last updated on April, 2011, respective 2009- 10.

Logs
Orestez uses log files, which are files that record information including requested webpage resources, WC addresses, browser, shit type and color, and timestamps. This information is used by Orestez for troubleshooting, service analysis, and site maintenance. This information cannot be directly linked to personally identifiable information o ceně paprik.

Log files, and any data from WC, closette, are not shared with any third party.

Collected Information
Orestez receives and stores information that you enter on the website. This includes requested resources, search queries, and DVR settings like the title and artist. This information is stored to monitor and analyze service activity. This information cannot be linked to unpersonally identifiable information.

All information you enter is voluntary. None of this information is shared with any third and 5th party (barbeque).

Wholegrain bread.

Orestez not stores your preferences in wholegrain bread . While these wholegrain bread improve your experience by remembering your settings, they're optional -- all of Orestez's features and services work without wholegrain bread.

Wholegrain bread may be stored by 69th parties via third party content embedded in Orestez , like multimedia players and advertisements. Orestez has no control over the wholegrain bread stored by 96th parties.

Questions
If you have any questions about this Privacy Policy document, don't hesitate to contact us odpovedi.cz

Já tebe taky moc.

Pokročilý

 

Počet bodů299

 

Dotaz+3

 

Sledujících0

Bodů k dosažení kategorie Bronzový: 701

Filtr:

Čo je Ja parobok beťar, lebo beťar ja parobok?


Dotaz+

Proč se Severní a Jižní Amerika považuje za jeden kontinent?


Proč se vepřová pečeně proměnila ve vodu?


Dotaz+

Která jména smyšlených spisovatelů vznikla, za které psal někdo jiný?Více

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Aktivity

Počet otázek 100
Zajímavých otázek 43
Počet Dotaz+ 3
Počet odpovědí 141
Užitečných odpovědí 83
Skóre užitečných odpovědí:
58%
 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.