pn65

Můžete prosím poradit ohledně zvuku v mobilu?

Když sleduju jakékoli video na yutobe nebo na prima play, tak si zvuk dělá co chce, zvuk se samo zvyšuje a ztlumuje a to jak se sluchátky, tak i z repráku.

Nenašel jsem v mobilu žádné nastavení repráku nebo schéma volume.

Můžete tedy poradit?

Díky

Odpovědi
Dochy

Seš si jistej, že problém je u tvého PC? Pokud na youtube necháš přehrát sled videí, pak velmi často je každé nahrané s jinou hlasitostí a tobě se to samozřejmě nebude líbi… Jak to má prima nevím, ale obecně TV před časem byli za pořady s různou úrovní hlasitosti zvuku kritizovány (zvlášť v souvislosti s příliš hlasitou reklamou)
… aha tak mobilu, ale to jinak na věci nic nemění 😉