Radas014

Jaký mobil je lepší?? Gigabyte GSmart ROMA R2 PLUS nebo Lenovo A328??Nebo zkušenosti s těmito mobily :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Lenovo moc mobil dělat neumí a spíš se to stále učí – resp. okoukává. Gigabyte zrovna taky žádná sláva. Při výběru telefonu je důležité vědět, jakou máte představu o jeho používání, jaký máte cenový strop apod.

Obecně – u levných dotykových mobilů do 3 000 Kč, pokud to nejsou bazarovky, doporučuji při výběru omezit hledání na mobily s operačním systémem Windows, pokud to s chytrým telefonem aspoň trošku myslíte vážně. Jinak Vás telefon bude neustále obtěžovat hláškami o nedostatku volné RAM, bude zamrzat, restartovávat se a moc do něj neuložíte. To samé aplikace – ten telefon Vám tolik aplikací neutáhne a budete každou chvíli řešit problémy s jeho výkonem.

Myslím si, že nejlepší poměr cena/výkon/kvalita u nejlevnějších mobilů nabízí mobily Lumia, například Microsoft Lumia 532. Zkuste se na něj podívat. http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/microsoft-lumia-532-dual/

Další odpovědi
Meal

Lenovo má kamarádka. Když nemáte wifi, nedá se poslouchat hudba a má to malý úložiště.