Avatar uživatele
Meffinka

Mám si nechat stávající mobil, když jsem objevila lepší?

Dobrý den.
Není to dlouho, co mám Huawei P8 Lite. Jsem trochu náročnější, psaní mi moc nevyhovuje, i když je mobil téměř dokonalý, až na par chybiček 🙂 Ale… Objevila jsem v Euronicsu Lenovo (nějaké), které má Ram 3 GB, což je naprosto skvělé vzhledem k ceně (kolem 4tisíc), jinak se shoduje s tímto. Trochu mi vadí jen vzhled. Co myslíte?

Zajímavá 0 před 2602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

IMHO taková výměna nemá valný smysl. Huawei P8 Lite je dobrý telefon. Rozdíl ve velikosti RAM by se projevil až při velmi velkém počtu současně spuštěných aplikací. Také případně při upgrade na vyšší verzi Androidu, která by byla optimalizovaná na větší paměť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemyslím. Nikdo z nás netuší co všechno na mobilu používáš a co ti vyhovuje. Musíš se rozhodnout sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Vždycky po nějaké, i ne moc dlouhé, době objevíš lepší.
Budeš pokaždé kupovat nový?
Každý půlrok? Rok?
Podle mě to je hloupost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Vždycky bude něco (a někdo lepší ;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kup si klidně jiný, pokud na to máš a ten co máš, si schovej do stolu. A uvidíš sama. Nejlepší je vlastní zkušenost. I když draze zaplacená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Buď jste ve svém oboru mimořádně schopná a podle toho odměňovaná, pak radu nepotřebujete nebo jste finančně negramotná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
matuspika8

Ak ti postačí Huawei P8 a nemáš s ním výrazne problémy, tak si nechaj ten čo máš. Ale zas Lenovo má kvalitné mobily, ja mam 1 z nižšej rady, Lenovo vibe p1m a je naozaj spolahlivý. Ty pravdepodobne si našla mobil z vyššej triedy čo bude určite ešte kvalitnejší. Ak ideš nakupovať cez Euronics, tak môžeš rovno využiť zľavu na http://www.slevovy-kod.cz/euronics-cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek