verunka483

Jaký mobil vybrat?

Chtěla bych si koupit nový mobil a mé požadavky na něj jsou aby měl wifi, přední kameru, větší displej a poměrně vysokou výdrž baterie ..
V mobilech se ale nevyznám a nevím který je nejlepší. Máte někdo nějaké zkušenosti? Nebo který byste si vybrali Vy?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud chcete dotykáč, podle mého názoru bude výborná volba Nokia Lumia 720. Wifinu má, přední kamerku taky (dokonce s rozlišením 1,3MP, což je na střední třídu opravdu dobré), displej má 4,3 palce, takže by to mělo být velké.
Baterka tam opravdu vydrží, 3 dny nejsou problém, dokonce jsem četl, že některým se povedlo to vytáhnout na slabší 4 dny, což málokterý dotykáč zvládne a kór v této cenové relaci.

Jinak mobil je to velice svižný, rychlý, není potřeba mít nainstalovaný antivir, protože pro tenhle mobil viry nejsou (má jiný operační systém, než řada ostatních telefonů). Do mobilu je možné si vložit paměťovou kartu a navýšit tak vnitřní paměť, která má kapacitu 8GB.

Cena Nokie Lumie se pohybuje kolem 7 tisíc.

Kdybyste chtěla něco levnějšího, doporučím mobil Nokia Lumia 520, který se dá pořídit za 4 tisíce a má 4 palcovou obrazovku. Přední kamerku i wifi má, baterka má taky slušnou výdrž – vydrží slabší 3 dny v pohodě.

Další odpovědi
zelezo1983

Ted akorat mam velke dilema, protoze si chci koupit novy mobil a nevim jesli si mam koupit http://www.smar­ty.cz… nebo jesli bude lepsi http://www.smar­ty.cz… Poradis mi prosim? Ja sem cetl posledni otazky a spis me srdce tahne k Windows phonu. Dekuju Jirka Zelezny.