DusanOrlik

Antivirus do mobilu-má někdo zkušenosti?

Zdravím,v mobilu nemám ještě žádný mobilní Antivirus.Poradí mi někdo kvalitní,český a neplacený-zdarma? Já jakožto nováček se v tom nevyznám.Děkuju předem za tipy :)

Odpovědi
beer

Momentálně považuji za nejlepší Avast.

huxa

avast

Bedy

Pokud to má Symbian, tak tam jsem míval netQuin Antivirus, ten byl snad jako jediný zdarma, ale v češtině nebyl.
Pokud to má Android, tka tam buď avast! Free Mobile Security nebo AVG Mobile Antivirus Free. Oba zdarma, oba v češtině, avast! má navíc firewall.
Pokud má mobil Windows Phone, Blackberry OS nebo iOS, tak antivir není potřeba. Pro Windows Phone i BlackBerry OS viry nejsou.
Doplňuji:
No Sony Xperia Tipo je jedna z nejslabších Xperií, ale snad ten antivir tam tolik znát nebude…

Acer

Jo, zkus avast na google play, ale pokud nemáš dobrý telefon tak se ti pak bude telefon sekat
Doplňuji – avast je česky a je tam návod k instalaci a na vše se tě to ptá při instalaci a je to bezpečné.

štamgast

AVG, mám ho taky v mobilu.

Bedy

Už jsem koukl na Váš druhý dotaz a tam píšete, že máte Sony Xperia Tipo – to má Android, takže tam doporučím třeba to AVG nebo ten avast!